.............در حال حاضر خرید از سایت امکان پذیر نمی باشد. جهت خرید از طریق تماس تلفنی (45309-021) اقدام کنید................
Daniel Adams
ورود/عضویت
Daniel Adams
ورود/عضویت
  قوانین و مقررات فروش   تماس با ما   آپلود استعلام
00 تومان

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR

  امتیاز : 0 ( 0 رای )

دارای ۱۲ ماه گارانتی طلایی سیسکوکالا

مشخصات فنی ‌: ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR

  • نوع اتصال: فیبر نوری Multi mode
  • سرعت انتقال: 10Gbps
  • طول پشتیبانی: 300m
  • ۱۲ ماه گارانتی طلایی سیسکوکالا
350000 تومان تعداد
350000 تومان تعداد
دسته های محصول :  ماژول سیسکو فیبر نوری

اشتراک گذاری:

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR یکی از محصولات کمپانی سیسکو است که در بازار تجهیزات شبکه عرضه و به فروش می‌رسد؛ ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR در واقع یک فرستنده فیبر نوری 10 گیگابیتی MultiMode است و با استفاده از 4700 Mhz KM MMF) OM3) تا حداکثر 300 متر را پوشش می‌دهد.

ماژول‌های سیسکو +10GBASE SFP، می‌توانند سرعت‌های متفاوتی را تا حداکثر 10 گیگابیت اترنت به مرکز داده، کابینه سیم کشی سازمانی و برنامه های حمل و نقل ارائه دهند.

همانطور که گفتیم ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-SR برای مسافت های کوتاه تا مقدار 300 متر را با سرعت خیلی خوبی پشتیبانی می کند.این مدل از ماژول سیسکو، از کانکتور <

افزودن دیدگاه جدید
محصولاتی که ممکن است شما بپسندید
Shipping

تحویل اکسپرس

Shipping

پرداخت در محل

Shipping

ضمانت اصل بودن کالا