.............در حال حاضر خرید از سایت امکان پذیر نمی باشد. جهت خرید از طریق تماس تلفنی (45309-021) اقدام کنید................
Daniel Adams
ورود/عضویت
Daniel Adams
ورود/عضویت
  قوانین و مقررات فروش   تماس با ما   آپلود استعلام
00 تومان

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-LR4-S

  امتیاز : 0 ( 0 رای )

دارای ۱۲ ماه گارانتی طلایی سیسکوکالا

مشخصات فنی : ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-LR4-S

  • ابعاد : 72.4 * 18.4 * 13.5 میلیمتر
  • نوع ماژول فیبر نوری: QSFP
  • طول موج : 1310nm
  • نوع کابل: سینگل مود SMF
  • سایز هسته : G.652 میکرون
  • توان مصرفی: 3.5 وات
  • حداکثر فاصله: 10 کیلومتر
  • نرخ انتقال دیتا: 40Gbps
  • ۱۲ ماه گارانتی طلایی سیسکوکالا
دسته های محصول :  ماژول سیسکو فیبر نوری

اشتراک گذاری:

مشخصات و اطلاعات ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-LR4-S:

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-LR4-S از جمله ماژول های فیبر نوری شرکت سیسکو بوده که در بازار تجهیزات شبکه دنیا به فروش می رسد؛ این ماژول فیبر نوری با طول موج 1310nm می تواند دیتا را در بستر شبکه ها و اینترنت با حداکثر سرعت 40Gbps منتقل نماید.

ماژول فیبر نوری سیسکو QSFP-40G-LR4 ماژولی است که از نوع QSFP بوده و همینطور برای تجهیزات سوئیچ و روتر های سیسکو به کار می‌رود و برای کابل های فیبر نوری سینگل مود مناسب می باشد؛ این مدل ماژول فیبر نوری سیسکو می تواند دیتا را با بالاترین اندازه سرعت یعنی 44.6Gbps تا مسافت  10km از SMF انتقال بدهد.

 و ماژول QSFP-40G-LR4-S این ماژول با استانداردهای IEEE 802.3ba (-SR4, -LR4) و IEEE 802.3ae (-CSR4) کاملا مطابق

افزودن دیدگاه جدید
محصولاتی که ممکن است شما بپسندید
Shipping

تحویل اکسپرس

Shipping

پرداخت در محل

Shipping

ضمانت اصل بودن کالا