.............در حال حاضر خرید از سایت امکان پذیر نمی باشد. جهت خرید از طریق تماس تلفنی (45309-021) اقدام کنید................
Daniel Adams
ورود/عضویت
Daniel Adams
ورود/عضویت
  قوانین و مقررات فروش   تماس با ما   آپلود استعلام
00 تومان

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MM

  امتیاز : 0 ( 0 رای )

دارای 12 ماه گارانتی طلایی سیسکو کالا

مشخصات فنی : ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MM

  • نو ع فیبر: SFP
  • نوع کابل: 1000Base-SX
  • سرعت انتقال داده ها: 1 Gbps
  • طول موج: 850 nm

 

 
310000 تومان تعداد
310000 تومان تعداد
دسته های محصول :  ماژول سیسکو فیبر نوری

اشتراک گذاری:

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MM

ماژول فیبر نوری سیسکو GLC-SX-MM یکی از نمونه های محبوب برند سیسکو می باشد کهه وظیفه ی تبدیل سیگنال های دیجیتال به سیگنال های نوری را دارد، این کار باعث می شود سرعت انتقال داده ها چندین برابر شود؛ از ویژگی های ماژول فیبر نوری GLC-SX-MM سیسکو می توان به سرعت بالای 1 Gbps اشاره کرد. این ماژول دارای طول موج 850nm و حداکثر طول کابل 548 متر است. همچنین این ماژول فیبر نوری دارای طول موج 850 nm می باشد  و از نوع SFP است. همان طور که اشاره کردیم ماژول های SFP به کمک نور داده هارا انتقال می دهند. علت استفاده از ماژول های SFP اینست که انتقال اطلاعات در فواصل طولانی را به راحتی انجام می دهند و می توانند در مسافت های دور بسیار کاربردی باشند. 

افزودن دیدگاه جدید
محصولاتی که ممکن است شما بپسندید
Shipping

تحویل اکسپرس

Shipping

پرداخت در محل

Shipping

ضمانت اصل بودن کالا