.............در حال حاضر خرید از سایت امکان پذیر نمی باشد. جهت خرید از طریق تماس تلفنی (45309-021) اقدام کنید................
Daniel Adams
ورود/عضویت
Daniel Adams
ورود/عضویت
  قوانین و مقررات فروش   تماس با ما   آپلود استعلام
00 تومان

ماژول فیبر نوری سیسکو SFP-10G-LR

  امتیاز : 0 ( 0 رای )

دارای ۱۲ ماه گارانتی طلایی سیسکوکالا

مشخصات فنی ‌: ماژول فیبر نوری سیسکو  SFP-10G-LR

  • نوع اتصال: فیبر نوری Single mode
  • سرعت انتقال: 10Gbps
  • طول پشتیبانی: 10km
  • ۱۲ ماه گارانتی طلایی سیسکوکالا
490000 تومان تعداد
490000 تومان تعداد
دسته های محصول :  ماژول سیسکو فیبر نوری

اشتراک گذاری:

ماژول فیبر نوری سیسکو  SFP-10G-LR


ماژول فیبرنوری سیسکو SFP-10G-LR این ماژول از خانواده ماژول کمپانی سیسکو با Sender و 10Receiver G در فیبرنوری است که توانایی طول لینک تا 10کیلومتر را دارا می‌باشد.

این مدل از ماژول با استاندارد 10GBASE-LR سازگار است و همچنین طول موج آن 1310 نانومتر است. در حالت کلی ماژول ها توانایی قرار گرفتن در لینک تجهیزات شبکه ای  مانند روتر و سوئیچ شبکه  در شبکه را دارند.

از جمله ماژول های جدید که در بازار وجود دارند می توان به ماژولهال نوع SFP یا Mini-GBIC اشاره کرد که این ماژول ها نقش مهمی در شبکه های زیر ساخت تبادل داده ای دارند.

از دیگر ماژول های نوع XFP است که این ماژول امکان تعویض را در هرحالت ، حتی روشن بودن سخت افزار اصلی فراهم می‌آورد.


افزودن دیدگاه جدید
محصولاتی که ممکن است شما بپسندید
Shipping

تحویل اکسپرس

Shipping

پرداخت در محل

Shipping

ضمانت اصل بودن کالا

ارتباط با ما

تلفن (شرکت) :

45309

ایمیل :admin@ciscokala.ir

آدرس : تهران - خیابان شهید بهشتی - خیابان سرافراز - کوچه یکم - پلاک 12 - طبقه پنجم - واحد 6

درباره ما

سیسکوکالا (شرکت ویرا تجارت دانیال) با هدف ارائه برترین راهکارهای فناوری اطلاعات و ارتباطات و با بهره گیری از پیشرفته ترین تجهیزات و فناوری های روز دنیا و از طریق ارائه برترین راهکارها، خدمات و ارائه محصولات در زمینه فناوری اطلاعات، کارایی و اثر بخشی کسب و کار مشتریان خود را ارتقا بخشیده است. همچنین شرکت سیسکوکالا با واردات مستقیم برترین و جدید ترین تجهیزات شبکه پسیو و اکتیو سیسکو موفق شده است سهم قابل توجهی در بازار تجهیزات شبکه ایران را به خود اختصاص دهد. سیسکوکالا با هدف حذف واسطه قدم بزرگی در زمینه پخش مستقیم تجهیزات شبکه از جمله سوئیچ سیسکو، روتر سیسکو، ماژول فیبر نوری،اکسس پوینت، ماژول و سایر تجهیزات برداشته است. سیسکوکالا قادر است کالاهای ارائه شده خود را با گارانتی رسمی شرکت سیسکوکالا( ویرا تجارت دانیال ) عرضه نماید و اطمینان شما خریداران گرامی را جلب نماید.

logo-samandehi